Same day delivery

Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 42 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi spokojenými klienty jsou jak menší podniky nebo e-shopy, tak nadnárodní řetězce. Naším cílem je posouvat se také v oblasti technologií, kdy naše vývojové oddělení neustále inovuje naši aplikaci a systémy. Důraz klademe taktéž na ekologii a udržitelnost dopravy.

Přes 5 let praxe v oboru

Máme za sebou přes 5 let praxe v rozvozu objednávek od klientů všeho druhu, od malých restaurací až po největší e-commerce hráče na trhu.

5 milionů objednávek

Naši kurýři doručili přes 5 milionů objednávek spokojeným zákazníkům a jejich počet neustále roste.

42 měst ve 2 zemích

V současné době působíme již ve 34 městech ČR a 8 městech na Slovensku. Tím rozhodně nekončíme a plánujeme naše služby dále rozšiřovat.

Adaptabilita

Jsme schopni se plně adaptovat na potřeby našich klientů od malé restaurace až po největší e-shopy. Rychle reagujeme na veškeré změny podmínek od rozvozových map, rychlosti doručení až po auta připravená v brandu našeho partnera.

Profesionalita

Usměvavý a profesionální kurýr je samozřejmostí. Na kvalitě našich kurýrů si dáváme velmi záležet. Každý z nich prochází průběžně školením a objednávky Vašim zákazníkům rozváží buď v barvách našeho brandu, nebo v oblečení Vaší společnosti.

Technologie

Vnímáme důležitost technologií, proto naši aplikaci vyvíjíme již přes 5 let a neustále ji zdokonalujeme, abychom mohli být technologickými lídry na trhu v oblasti kurýrních služeb. Aplikace je také uživatelsky velmi přívětivá.

Cash management

Jsme schopni zajistit Vám kompletně správu hotovosti, o kterou se tak nemusíte starat. Do druhého dne ji můžete mít na svém účtu.

Od pěších kurýrů po velké dodávky

Naše služby jsme schopni zajistit mnoha druhy přepravy. V nabídce máme pěší kurýry, kurýry na elektrokolech či elektro koloběžkách, disponujeme také menšími či většími automobily, elektromobily až po chlazené pick upy, anebo dodávky dvou velikostí.

Rozvoz 24/7

Naše služby jsme schopni poskytnout v rámci celé ČR a Slovenska v režimu 24/7. Zkušenosti máme jak z noční food delivery, tak také s doplňováním výdejních boxů i jinými službami.

34 měst v Česku a 8 měst na Slovensku

Integrace

Moc dobře víme, že úspěch spočívá v propojení s dalšími hráči na poli gastro byznysu.

Přes naši API dokážeme napojit Váš web či e-shop.

A odezva?

„Se službami PROROZVOZ jsme spokojení hned z několika důvodů. Flexibilní řešení požadavků, které sebou dnešní doba nese, ochota řešit jakoukoliv situaci neprodleně a k naší spokojenosti a v neposlední řadě také kvalitní zázemí, které dělá naši rozvozovou službu profesionální.“

Jakub Krampera, Amrest, Burger King

„Služby kurýrů PROROZVOZ využíváme již několik měsíců v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Naše objednávky doručují svědomitě, oceňuji jejich prozákaznický přístup. Jakékoliv nestandardní situace jsme s dispečinkem vždy vyřešili okamžitě. Těší nás, že jsme si pro spolupráci vybrali právě PROROZVOZ.“

Blanka Kratochvílová, UGO

„Na úvod bychom rádi konstatovali, že PROROZVOZ je pro nás drahocenným obchodním partnerem. Nemohli jsme si vybrat lépe! Ceníme si lidského a profesionálního přístupu, spolehlivosti a flexibility. Společně se nám daří naplňovat naše závazky a přísliby, které dáváme den co den našim klientům. Dík patří celému vedení, všem řidičům a dalším, kteří za tím vším stojí. Jste úžasní! Děkujeme.“

Tým Eat Perfect v čele s Filipem Sajlerem

Mám zájem o spolupráci

Vyplňte registraci a obratem se s Vámi spojíme

Zajistit rozvoz

A jak to probíhá?

Registrujete se

Začnete tak, že vyplníte veškeré potřebné údaje, abychom mohli spolupracovat ke vzájemné spokojenosti.

Komunikujeme

Napíšeme si, vyslechneme si Vás a společně doladíme naši spolupráci.

Rozvážíme

Jdeme na to! Na všem podstatném jsme se dohodli, vše šlape jako hodinky a kurýrovi nic nebrání v distribuci objednávky.

Naše vlastní aplikace

Strukturovaná, intuitivní a uživatelsky přívětivá aplikace je Vám plně k dispozici jak na počítači, tak v prohlížeči na mobilu nebo tabletu.

Přečíst více

Pojďme do toho společně

Kontaktujte nás pro jakékoliv dotazy

Kontakt

V případě zájmu o spolupráci vyplňte náš základní registrační formulář

Registrace

Kdykoliv nás můžete kontaktovat také telefonicky

+420 721 771 774