Experti na doručování jídla

V branži se pohybujeme již slušnou řádku let, proto máme k dispozici to nejspolehlivější vybavení, společně v kombinaci s proškolenými kurýry. Nakoukneme do menu a poradíme vám ideální pokrmy, plus způsoby rozvozu.

Jsme profesionálové v oboru

Po dobu naší existence jsme zajistili logistiku více jak milionu spokojených partnerů. Klienti jsou naší největší inspirací k vývoji efektivity služby PROROZVOZ. Naši kurýři jsou školeni na té nejvyšší úrovni. Záštitou celé služby je dispečer k dispozici od 9:00 do 21:00. To vše je zárukou účinnosti, kvality a spolehlivosti.

Díky datům, která sbíráme z našeho systému si zvládneme sami analyzovat, co je pro koncového zákazníka nejlukrativnější nabídkou a klíčové, aby objednal si znovu. Tím pádem jsme schopni, vám poradit, jak k rozvozu přistoupit, od typu jídla, až po balení.

A tím nekončíme, ba naopak!

V případě, že disponujete volnou kapacitou a zvládnete uvařit více jídla, rádi poradíme, přes které platformy prodávat a jak optimalizovat objednávkový systém. Doručení co nejvíce objednávek je náš cíl, zkrátka, jsme tu pro vás.

Experti v oboru

PRO v našem názvu není nadarmo. V branži se pohybujeme již slušnou řádku let, proto máme k dispozici to nejspolehlivější vybavení, společně v kombinaci s proškolenými kurýry. Nakoukneme do menu a poradíme vám ideální pokrmy, plus způsoby rozvozu.

Rychlíci za pakatel

Rychlost a cenu vnímáme jako klíč k všestranné spokojenosti. Do 60 minut doručíme objednávku, i když v průměru to zvládáme i svižněji — odvíjí se od rychlosti přípravy pokrmu. Na ceně si zakládáme obdobně jako na rychlosti, začínáme od 109 Kč za rozvoz.

V akci dnem i nocí

Jsme neúnavní pracanti, budeme tu pro vás v každou denní dobu, ať se děje cokoli. Náš servis zahrnuje doručení od 9:00 do 6:00, jen tři hodinky si dáme pauzu.

Adaptabilita

Možnost individuálního nastavení rozvozových map. Poradíme s cenou doručení pro zákazníka a minimální objednávkou.

1 milion zákazníků

Nejsme žádní začátečníci. Více než jeden milion lidí využilo našich služeb.

Profesionalita

Usměvavý a proškolený kurýr je samozřejmostí. Navíc i oblečen v našich barvách aby byl na první pohled poznat.

Technicky založení

Neustále pracujeme na progresu našich technologií, aplikací. No jednoduše tak, abychom drželi krok.

Intuitivní appka

Prostě cílíme na uživatelsky příjemné prostředí, ve kterém se budete cítit dobře. Vaše objednávky a mnohem víc je možné spravovat v námi vyvinuté aplikaci.

Integrace

Moc dobře víme, že úspěch spočívá v propojení s dalšími hráči na poli gastro byznysu.

Mimo jiné, váš web nebo eshop napojíme přes API.

Naše vlastní appka

Uživatelsky jednoduchá, příjemná, moderní aplikace umožňuje sledovat a editovat objednávky koncového zákazníka, který je schopen vyrazit naproti kurýrovi díky neustálé aktualizaci stavu jeho polohy.

Součástí appky je možnost objednávky vkládat, kontrolovat si rozvozové zóny a stahovat fakturaci. V aplikaci má restaurace možnost kurýra kontaktovat a sledovat jeho čas příjezdu. V případě potřeby nás informuje, že jídlo stíhá připravit později.

Naše cena

Částka se logicky odvíjí od vzdálenosti, počtu objednávek a požadavku rychlosti doručení, který se pohybuje od 30 do 60 minut. Tak či tak, začínáme na té nejpřívětivější ceně 109 Kč za rozvoz.

od 109 Kč
/ rozvoz
Chci zajistit rozvoz pro moji restauraci

Vyplňte registraci a do 24 hodin Vás rozvážíme!

Zajistit rozvoz

A jak to probíhá?

Registrujete se

Začnete tak, že vyplníte všechny potřebné údaje, abychom mohli společně fungovat. Registrace je dle VOP smlouvou, proto od vás budeme potřebovat dostatek informací.

Komunikujeme

Do druhého pracovního dne zkontrolujeme údaje a začneme komunikovat. Společně nastavíme zóny, cenu a časy. Jakmile je vše schváleno a nastaveno, odešleme vám zákaznický přístup do aplikace, kde uvidíte náležitosti, které jsme společně domluvili (zóny, cenu, časy). Po vaší kontrole údajů už jen stačí autorizovat platební kartu a naše spolupráce je na světě!

V případě, že máte již jiné zdroje objednávek, zajistíme stejnou rozvozovou mapu na všech místech. Abyste ušetřili část nákladů, doporučíme vám cenu za rozvoz pro koncového zákazníka.

Objednávka

Po obdržení objednávky zakázku zpracujeme, zašleme kurýrovi do aplikace a na základě jeho polohy informujeme klienta o času doručení, aby nemusel dlouho čekat a jídlo se k němu dostalo v té nejlepší kvalitě.

Vyzvednutí

Díky aplikaci vidíte, v jaký čas k vám přijede kurýr a vyzvedne si objednávku.

Pokud by vaše provozovna nestíhala připravit pokrm včas, může řidiče kontaktovat nebo ho notifikovat skrze aplikaci, ten má mezitím možnost vyřídit jinou zakázku, případně vaši objednávku předáme jinému kurýrovi.

Doručení

Kurýr spolehlivě doručí a předá jídlo na základě kritérií. V aplikaci vám posléze oznámíme, že objednávka byla v pořádku vyřízena. Možnost bezkontaktního doručení je samozřejmostí.

Platba

Každá zakázka se automaticky strhne z autorizované platební karty. Pokud vám tento způsob platby nevyhovuje, umíme službu uhradit i formou předplaceného kreditu. Vyúčtování a fakturu vám zašleme e-mailem nebo si ji můžete stáhnout v appce.

Kde všude jsme?

Časté dotazy

Nenašli jste zde odpověď nebo máte další otázky? Obraťte se na nás pomocí našeho kontaktního formuláře nebo nám zavolejte na +420 721 771 774 a my vám rádi pomůžeme.

Ano, zajišťujeme i kompletní logistiku pro e-shopy, květinářství a další provozovny, které potřebují zákazníkům doručit objednávku v den objednávky.

Částka se logicky odvíjí od vzdálenosti, počtu objednávek a požadavku rychlosti doručení, který se pohybuje od 30 do 60 minut. Tak či tak, začínáme na té nejpřívětivější ceně 109 Kč za rozvoz.

Jsme neúnavní pracanti, budeme tu pro vás v každou denní dobu, ať se děje cokoli. Náš servis zahrnuje doručení od 9:00 do 6:00, jen tři hodinky si dáme pauzu. Na dispečink se dovoláte od 9:00 do 21:00.

Jako nejtěžší je doručovat jídlo, zejména aby ho zákazník obdržel ve výborné kvalitě a včas. Máme zkušenost s více než milionem objednávek, tak víme co děláme.

Ano, v rámci spolupráce máte přístup do webové aplikace, kde zjistíte aktuální stav všech objednávek a vytvářet je.

Tak dejme ruce dohromady

Napište nám

Kontakt

Rovnou se registrujte

Registrace

Nebo jednoduše volejte

+420 721 771 774