Experti na doručování jídla, nákupů a zásilek všeho druhu

Službu zajišťujeme pomocí více než 500 kurýrů po celé České republice a částečně na Slovensku. Naše služby jsou k dispozici 24/7. Vyvinuli jsme vlastní robustní logistický systém od aplikace pro kurýry až po administrátorské rozhraní pro naše zákazníky, kde je možné nejen trackovat jednotlivé objednávky od přijetí po doručení ale také sledovat příjezd kurýra na pobočku a další chytré funkce.

Přes 5 let praxe v oboru

Máme za sebou přes 5 let praxe v rozvozu klientů všeho druhu, od malých restaurací až po největší e-commerze hráče na trhu.

5 milionů objednávek

Naši kurýři doručili přes 5 milionů objednávek spokojeným zákazníkům a jejich počet neustále roste.

24 měst ve 2 zemích

V současné době jsme již ve 22 městech ČR a 2 městech na Slovensku. Tím rozhodně nekončíme a plánujeme naše služby dále rozšiřovat.

Adaptabilita

Jsme schopni se plně adaptovat na potřeby našich klientů od malé restaurace až po největší e-shopy. Adaptujeme se na vše, od rozvozových map, rychlost doručení až po auta v brandu našeho partnera.

Profesionalita

Usměvavý a profesionální kurýr je samozřejmostí, na jejich kvalitě si dáváme velmi záležet. Každý kurýr navíc prochází průběžně školením a objednávky Vašim zákazníkům rozváží buď v barvách našeho brandu nebo v oblečení Vaší společnosti.

Technologie

Vnímáme důležitost technologií, proto naši aplikaci vyvíjíme již přes 5 let a neustále zdokonalujeme abychom mohli být technologickými lídry na trhu v oblasti kurýrních služeb. Aplikace je také uživatelsky velmi příjemná.

Cash management

Kompletně jsme schopni Vám zajistit správu hotovosti, o kterou se nemusíte starat. Do druhého dne ji můžete mít na svém účtu.

Od pěších kurýrů po velké dadávky

Naše služby jsme schopni zajistit mnoha druhy přepravy. V nabídce máme pěší kurýry, kurýry na elektrokolech či elektro koloběžkách, disponujeme také menšími či většími automobily, elektromobily až po chlazené pick upy, a dodávky dvou velikostí.

Rozvoz 24/7

Naše služby jsme schopni poskytnout v rámci celé ČR a Slovenska v režimu 24/7, zkušenosti máme jak z noční food delivery, tak tak také doplňování výdejních boxů a dalšího.

Integrace

V rámci integrace či způsobu předání objednávek nabízíme mnoho možností, od naší API po další způsoby. S každým klientem najdeme společné řešení.

Naše vlastní appka

Naše aplikace je uživatelsky jednoduchá, příjemná a moderní. Umožňuje trackovat a editovat objednávky koncového zákazníka, který vidí aktuální polohu kurýra a sledovat jeho čas příjezdu.

Naši aplikaci neustále inovujeme, v současti umožňuje např.: možnost objednávky vkládat, editovat i stornovat. Dále pak vytvářet rozvozové zóny, mít aktuální přehled o statistikách za Vámi zvolené období, kompletní přehled o dané objednávce a veškeré detaily skrz fakturaci.

Mám zájem o spolupráci

Vyplňte registraci a obratem se s Vámi spojíme

Zajistit rozvoz

22 měst v Česku a 2 města na Slovensku

Časté dotazy

Nenašli jste zde odpověď nebo máte další otázky? Obraťte se na nás pomocí našeho kontaktního formuláře nebo nám zavolejte na +420 721 771 774 a my vám rádi pomůžeme.

Našimi klienty jsou jak menší restaurace, tak velké společnosti v oblasti e-commerze. Rozvážet tak můžeme od obědů až po balíčky, které vkládáme v noci do výdejních boxů.

Čas doručení je u nás již od 30 minut od objednání zákazníka až po našeho kurýra u jeho dveří.

Ano, v rámci spolupráce máte přístup do webové aplikace, kde vidíte v jaké fázi objednávka je.

Naše provozní doba může být 24/7.

Naše kalkulace se skládá z více faktorů a skládáme ji tak, aby byla dlouhodobě udržitelná pro obě strany. Velmi rádi Vám nabídku připravíme po zjištění parametrů spolupráce.

Pojďme do toho společně

Kontaktujte nás pro jakékoliv dotazy

Kontakt

V případě zájmu o spolupráci vyplňte náš základní registrační formulář

Registrace

Kdykoliv nás můžete kontaktovat taky telefonicky

+420 721 771 774